page1image6537216

z.o.z. voor informatie over ons herfstconcert

page1image8878912

...en dan nog even dit:

wij zoeken nieuwe koorleden!

Kleinkoor Vivente is een andere weg ingeslagen! Met onze nieuwe dirigent Jan Draaijer zingen wij vernieuwend en verrassend repertoire.

Zin om met ons mee te zingen? We zijn op zoek naar nieuwe koorleden. Alle stemmen, maar vooral bassen, baritons en tenoren zijn van harte welkom!

Dus...wil je ontdekken of koorzingen iets voor jou is? Of ben je al koorzanger(es) en op zoek naar een fijn koor om je bij aan te sluiten? Kom gerust luisteren naar ons concert op 26 november a.s. (z.o.z.) zodat je alvast met ons koor kunt kennismaken.

Daarnaast ben je van harte welkom tijdens één van onze repetities in Harreveld op de donderdagavond, waar je de gezelligheid van ons koor en het fijne samenzingen zelf kunt ondervinden! Deelname is uiteraard geheel vrijblijvend.

Wel is het handig dat je ons vooraf even een mailtje stuurt: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Zien we je binnenkort?